095.

Coraz więcej na rynku modowym powstaje sklepów online. Jak dla mnie ma to swoje plusy i minusy, zresztą jak wszystko :) Przedstawię Wam pare sklepów w ktorych robie zakupy lub zamierzam. Linki do ich oficjalnych stron znajdziecie pod zdjeciami i do profili na Facebooku :)
StaffByMaff

 Myślę , że tej firmy nie trzeba przedstawiać. Jedną z jej właściecielek jest Juliett Kuczyńska (znana szerszej publiczności jako Maffashion ) . 


Sklep: StaffByMaff

SHOOT, girl
Sklep : SHOOT, girl

EVC DSGN 

Sklep : EVC DSGN
Facebook 

LOCAL HEROES
Marka prowadzona przez dwie szalone przyjaciółki Areta i Jail . Dziewczyny swoimi projektami podbijaja świat. Ich ubrania nosi np. Rihanna, Cara Delavinge, Selena Gomez czy Justin Bieber :D 

Sklep : LOCAL HEROES
Facebook

ALOHA FROM DEER
Jedna z moich ulubionych firm. Jedynym minusem jest to, że ich rzeczy sie strasznie szybko sprzedają i nidy nie ma praktycznie nic w magazynie. Bejsbolówkę z pumą nosi sama Anja Rubik czy Michał Piróg.  Moim 100% must have jest strój kąpielowy z jeleniem :) 
DEYNN SHOP 
Kolejna blogerka która dorobiła sie własnej marki to Marita Surma ( znana jako D E Y N N )Facebook 

Mr. GUGU & Miss GO
Bardzo długi czas oczekiwania na przesyłke. Ja na swoja bluze czekałam okołu 2 miesiecy a w umowie jest zapisane, że 21 dni.. I wiem, że nie tylko ja tyle czekałam. Tym razem sukienka z Alpaką jest dla mnie hitem sezonu :) FlyHigh

Sklep : FlyHigh

Brzozowska Fashion Jeśli macie jakieś inne firmy to zostawiajcie linki w komentarzach :) ja chętnie je tutaj dopisze :) 


1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz :)

Copyright © 2016 In Concrete Jungle , Blogger