327.


5 lat IN CONCRETE JUNGLE !
Czy noga w gipsie może być inspiracją i natchnieniem do tworzenia? Jak się okazuję może! 5 lat temu wpakowałam się w gips. Była to dziwna sytuacja ponieważ nie miałam złamanej nogi i w sumie nie potrafię nawet tego wytłumaczyć jak moja dolna kończyna się w tym znalazła #typowaRyznar . Kiedy tak leżałam parę dni z ''białą zbroją''' na nodze i przechodziłam najgorszy czas w moim życiu powstał mój blog. W momencie kiedy nie chciało mi się nawet wychodzić z domu (nie tylko przez dwie kule) podjęłam jedną z fajniejszych decyzji w moim życiu. Założyłam ''In Concrete Jungle'' :) 


21 października 2011 roku powstała moja mała ''Betonowa Dżungla''. Przez te pięć lat nie tylko mój blog się bardzo rozwinął ale również ja sama. Moja kreatywność przez ten cały okres czasu miała wzloty i upadki. Moja waga skakała momentami jak szalona ale przecież kilogramy nie są najważniejsze w życiu ;) Moje niektóre stylizacje nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego a niektóre sesje zdjęciowe powinny zostać usunięte tuż po zgraniu na komputer ;) Te wszystkie rzeczy zapisywały się tutaj a Wy mogliście oglądać moją przemianę. To jest nawet całkiem zabawna historia jak nuda może przerodzić się w pasje! Blog jest moją ogromną pasją i miejscem w którym mogę być sobą i spełniać swoje wszystkie pomysły. Co roku życzę sobie tego samego abym nigdy nie przestała być kreatywna i realizowała swoje pomysły dużo szybciej ! 


Wielu z Was jest ze mną od samego początku za co bardzo bym chciała podziękować! Jesteście moją motywacją do pracy! Każdy komentarz, wiadomość oraz rozmowy z Wami na żywo są dla mnie na wagę złota! ''Betonową Dżunglę'' tworzę prosto z serca dlatego tak bardzo się cieszę, że tak pozytywnie to wszystko jest odbierane. Cieszę się, że moi czytelnicy są kulturalni i szczerzy :) Dobrze wiemy jak w dzisiejszych czasach jest ciężko o kulturę w internecie...  


Mam nadzieję, że będzie Was tutaj coraz więcej a każdy wpis będzie jeszcze lepszy od poprzedniego! Z całego serca jeszcze raz Wam dziękuję! W szczególności mojej Mamie, rodzinie, fotografom oraz moim wspaniałym przyjaciołom! Jesteście najlepsi i nie zastąpieni! Doceniam Waszą cierpliwość i brak marudzenia kiedy słyszycie ''Zrób mi zdjęcie'' :D ! 


Zdjęcia wykonałam sama ;)

Instagram - Ryznarek 
Snapchat- Ryznarek 

8 komentarzy:

 1. Gratuluję! Musisz mieć w sobie dużo cierpliwości i pasji, skoro przez pięć lat jesteś tu i tworzysz! Życzę Ci kolejnych lat rozwijania swojego bloga!

  Pozdrowionka,
  b l a c k e l e y

  OdpowiedzUsuń
 2. Super blog. Zajrzalam tu jakiś miesiąc temu i jestem zachwycona. Dzięki twoim zdjęcia uświadomiłam sobie że można połączyć różne rzeczy i wygląda to naprawdę super

  OdpowiedzUsuń
 3. o gratuluję! i życzę Ci jak najwięcej sukcesów i radości z prowadzenia bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem z Toba od poczatku i widac Twoj ogromny rozwoj tutaj. Trzymam za Ciebie kciuki i nie zwracaj uwagi nigdy na to co mowia o tym inni! To co robisz jest prawdziwe i fajne ;) zycze kolejnych lat i ogromne gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zycze Ci kolejnych udanych lat na blogu do konca swiata i jeden dzien dluzej >Grzes

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz :)

Copyright © 2016 In Concrete Jungle , Blogger